Galeria 2004
Galeria 2005
Galeria 2006
Galeria 2007
Galeria 2009
Galeria 2011
Laureaci lat ubiegłych
VIDEO
PATRONI i SPONSORZY:Festivalinfo.pl - Wszystkie Festiwale


FESTIWAL 2011

LAUREACI EDYCJI 2011

I NAGRODA - zespół OTHERMIND
II NAGRODA- zespół SINHEAD
III NAGRODA- zespół SAINT HILL
NAGRODA PUBLICZNOŚCI - zespół MANIPULATION

1. Nagroda Specjalna- realizacja teledysku - zespół MOJRA
2. Nagroda Specjalna - gitara klasyczna - Przemysław Gereluk

Impreza dofinansowana przez Gminę Gołdap
Organizator:
- Towarzystwo Aktywności Społecznej "Mazury Garbate",
- Dom Kultury w Gołdapi.


Dom Kultury w Gołdapi

          Jest samorządną instytucją prowadzącą działania edukacyjne, szczególnie w zakresie kultury, wśród dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i seniorów. Działania te mają
na celu podniesienie u odbiorców pewności siebie, motywowanie do brania odpowiedzialności za wypełnianie potrzeb swoich społeczności lokalnych, rozwijanie zdolności interpersonalnych oraz przygotowywanie "animatorów społecznych." Słuchacze mają możliwość zajmowania się tańcem, malarstwem, rzeźbą, fotografią, muzyką i teatrem. Mogą oni zasięgać informacji na temat Unii Europejskiej oraz uczestniczyć w warsztatach psychoterapeutycznych.
         Dom Kultury od lat jest organizatorem wymian młodzieży i prowadzi aktywną współpracę ze szkołami i organizacjami pozarządowymi.


"Kotłownia"

         W "Kotłowni" - pracowni działającej przy DK w Gołdapi, odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej, a także działania warsztatowe o różnym charakterze. Jest sprawdzonym miejscem prób, wyposażonym w zestaw perkusyjny oraz wzmacniacze gitarowe.
        Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku. Uczestniczą w nich zespoły rockowe oraz osoby indywidualne uczące się gry na perkusji.
          Instruktor do spraw programów młodzieżowych Sebastian Krepsztul zaprasza do współpracy formalne i nieformalne grupy młodzieżowe, chcące realizować własne inicjatywy o charakterze kulturalno - społecznym.
GŁÓWNA | FESTIWAL 2006 | LOKALIZACJA | DOWNLOAD | LINKI | KONTAKT
© Copyright 2005 DK Gołdap
All Rights Reserved.
Design by Zygfryd Słapik
muzyka w intrze - Judy4