Galeria 2004
Galeria 2005
Galeria 2006
Galeria 2007
Galeria 2009
Laureaci lat ubiegłych
VIDEO
PATRONI i SPONSORZY:


Festivalinfo.pl - Wszystkie Festiwale


KONTAKT


Dom Kultury
ul. Krótka 2
19 - 500 Gołdap

tel. (0-87) 615-08-03
fax (0-87) 615-34-93

koordynator festiwalu - Sebastian Krepsztul

e-mail: transmisja@poczta.onet.eu

Na kopercie proszę dopisać: "TRANSMISJA"


Dom Kultury w Gołdapi

          Jest samorządną instytucją prowadzącą działania edukacyjne, szczególnie w zakresie kultury, wśród dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i seniorów. Działania te mają
na celu podniesienie u odbiorców pewności siebie, motywowanie do brania odpowiedzialności za wypełnianie potrzeb swoich społeczności lokalnych, rozwijanie zdolności interpersonalnych oraz przygotowywanie "animatorów społecznych." Słuchacze mają możliwość zajmowania się tańcem, malarstwem, rzeźbą, fotografią, muzyką i teatrem. Mogą oni zasięgać informacji na temat Unii Europejskiej oraz uczestniczyć w warsztatach psychoterapeutycznych.
         Dom Kultury od lat jest organizatorem wymian młodzieży i prowadzi aktywną współpracę ze szkołami i organizacjami pozarządowymi.
"Kotłownia"

         W "Kotłowni" - pracowni działającej przy DK w Gołdapi, odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej, a także działania warsztatowe o różnym charakterze. Jest sprawdzonym miejscem prób, wyposażonym w zestaw perkusyjny oraz wzmacniacze gitarowe.
        Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku. Uczestniczą w nich zespoły rockowe oraz osoby indywidualne uczące się gry na perkusji.
          Instruktor do spraw programów młodzieżowych Sebastian Krepsztul zaprasza do współpracy formalne i nieformalne grupy młodzieżowe, chcące realizować własne inicjatywy o charakterze kulturalno - społecznym.
GŁÓWNA | FESTIWAL 2008 | LOKALIZACJA | DOWNLOAD | LINKI | KONTAKT
© Copyright 2005 DK Gołdap
All Rights Reserved.
Design by Zygfryd Słapik
muzyka w intrze - Judy4