Galeria 2004
Galeria 2005
Galeria 2006
Galeria 2007
Galeria 2009
Galeria 2011
Laureaci lat ubiegłych
VIDEO
PATRONI i SPONSORZY:


Festivalinfo.pl - Wszystkie Festiwale


IDEA


          Dom Kultury w Gołdapi ma przyjemność zaprosić do udziału w "TRANSMISJI", festiwalu, którego jednym z celów jest promocja polskiej nie komercyjnej sceny rockowej.
           Niezależnym, ambitnym artystom chcemy umożliwić profesjonalną rejestrację autorskiego materiału oraz zaistnienie w mediach. Jesteśmy świadomi istnienia olbrzymiego, twórczego potencjału jaki tkwi w muzykach działających na terenie naszego kraju. Poprzez organizację festiwalu, pragniemy uczestniczyć w procesie odradzania się popularności muzyki rockowej i wnieść wkład w rozwój artystyczny jego uczestników.
          W dobie przesytu "plastikową" muzyczną rzeczywistością, impreza jest prezentacją rocka, jako niesamowitej, emocjonalnej formy wyrazu, do której uprawiania oraz odbioru nie jest potrzebna żadna "toksyczna" stymulacja. Uważamy, iż muzyka sama w sobie jest "odlotem"!
          Wszystkie znaki na niebie wskazują, iż mamy dobre czasy dla "żywego grania", a więc panie i panowie:

Do wioseł!

Dom Kultury w Gołdapi

          Jest samorządną instytucją prowadzącą działania edukacyjne, szczególnie w zakresie kultury, wśród dzieci, młodzieży, młodych dorosłych i seniorów. Działania te mają
na celu podniesienie u odbiorców pewności siebie, motywowanie do brania odpowiedzialności za wypełnianie potrzeb swoich społeczności lokalnych, rozwijanie zdolności interpersonalnych oraz przygotowywanie "animatorów społecznych." Słuchacze mają możliwość zajmowania się tańcem, malarstwem, rzeźbą, fotografią, muzyką i teatrem. Mogą oni zasięgać informacji na temat Unii Europejskiej oraz uczestniczyć w warsztatach psychoterapeutycznych.
         Dom Kultury od lat jest organizatorem wymian młodzieży i prowadzi aktywną współpracę ze szkołami i organizacjami pozarządowymi.


"Kotłownia"

         W "Kotłowni" - pracowni działającej przy DK w Gołdapi, odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej, a także działania warsztatowe o różnym charakterze. Jest sprawdzonym miejscem prób, wyposażonym w zestaw perkusyjny oraz wzmacniacze gitarowe.
        Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku. Uczestniczą w nich zespoły rockowe oraz osoby indywidualne uczące się gry na perkusji.
          Instruktor do spraw programów młodzieżowych Sebastian Krepsztul zaprasza do współpracy formalne i nieformalne grupy młodzieżowe, chcące realizować własne inicjatywy o charakterze kulturalno - społecznym.
GŁÓWNA | FESTIWAL 2008 | LOKALIZACJA | DOWNLOAD | LINKI | KONTAKT © Copyright 2005 DK Gołdap
All Rights Reserved.
Design by Zygfryd Słapik
Poprawki & Akutalles Damiano